Hakkımızda

Boğa Steakhouse

İstanbul Kağıthane ve Bursa Nilüfer’de yer alan şubelerimizle, et sevenlerin favori mekanı olmak istiyoruz. İşini aşkla yapan usta şefimiz, sizleri de sofraya bekliyor.

Uzun emeklerle 5 saat boyunca pişen Asado ve Kuzu Kol, muhabbetin tadını veren Sosyal Tepsi, içindeki çocuğun iştahını dinleyenlere Boğa Burger ve köfte çeşitlerimiz, efsanelerden vazgeçemeyenler için kebaplar, et olmadan sofraya oturmam diyenler için steakler, peynirsiz et düşünemeyenler için chedarlı füme etler ve daha birçok lezzetlerimiz için rotanızı Boğa’ya ayarlayın!

Küçük müşterilerimiz için oyun alanlarımız mevcut! Her iki şubemizde de olan oyun alanlarımızla ebeveynlerimizin de yemeğin tadını çıkarmasını istiyoruz. Günün her öğününde sizinleyiz! Kahvaltı için özel üretim peynir çeşitlerimiz, kahvaltılıklarımız ve füme etlerimiz mevcuttur. Menemenimiz kahvaltı severlerimizin favorisi!

Kimsenin aklı Boğa’da kalmasın! Paket servisimizle siz neredeyseniz, Boğa da orada olsun! Getir uygulamasından veya Yemek Sepeti’nden bize ulaşabilirsiniz!

Videomuzu izlemek ister misiniz?

Boğa Steakhouse tanıtım filmi